Försäljning
VD och ägare
Kennet Andersson

054-527 85 63
kennet@fordonslyftar.se
Försäljning och projektledning
Jan Elgemark

054-527 85 64
jan@fordonslyftar.se
Beställning av reservdelar och teknisk support
Inköps- och lageransvarig
Patrik Olsson

054-527 85 66
patrik@fordonslyftar.se
Servicemarknad
Servicemarknadschef
Per-Anders Eriksson

054-52 41 01 - växelval 1
per-anders@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Magnus Karlsson

Södra Sverige
magnusk@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Jörgen Andersson

Stockholm
jorgen@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Anders Nilsson

Västra Sverige
anders@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Björn Källström

Stockholm
bjorn@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Marcus Vestberg

Hammarö
marcus@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Hjalmar Strid

Stockholm
hjalmar@fordonslyftar.se
Projektledning
Försäljning och projektledning
Håkan Pettersson

054-527 85 67
hakan@fordonslyftar.se
Projektledning
Johan Ryman


johan@fordonslyftar.se
Logistik
Lager och leveranser
Henrik Fahlman

054 52 785 74
henrik@fordonslyftar.se
Ekonomi
Bokhållare
Lotta Hammarström

054-527 85 61
lotta@fordonslyftar.se
Utbildning
Utbildare
Håkan Pettersson

054 52 785 67
hakan@fordonslyftar.se