Försäljning
VD och ägare
Kennet Andersson

054-527 85 63
kennet@fordonslyftar.se
Försäljning och projektledning
(Svenska) Jan Elgemark

054-527 85 64
jan@fordonslyftar.se
reservdelar och teknisk support
Inköps- och lageransvarig
(Svenska) Patrik Olsson

054-527 85 66
patrik@fordonslyftar.se
Servicemarknadschef
(Svenska) Per-Anders Eriksson

054-527 85 71
per-anders@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Magnus Karlsson

Södra Sverige
magnusk@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Glenn Pettersson

Stockholm
glenn@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Jörgen Andersson

Stockholm
jorgen@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Anders Nilsson

Västra Sverige
anders@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Björn Källström

Stockholm
bjorn@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Marcus Vestberg

Hammarö
marcus@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Hjalmar Strid

Stockholm
hjalmar@fordonslyftar.se
Försäljning och projektledning
(Svenska) Håkan Pettersson

054-527 85 67
hakan@fordonslyftar.se
Projektledning
(Svenska) Johan Ryman


johan@fordonslyftar.se
Lager och leveranser
(Svenska) Henrik Fahlman

054 52 785 74
henrik@fordonslyftar.se
Ekonomichef
Bokhållare
(Svenska) Lotta Hammarström

054-527 85 61
lotta@fordonslyftar.se
Utbildare
(Svenska) Håkan Pettersson

054 52 785 67
hakan@fordonslyftar.se