Försäljning
VD och ägare
Kennet Andersson

054-527 85 63
kennet@fordonslyftar.se
Försäljning och projektledning
(Svenska) Jan Elgemark

054-527 85 64
jan@fordonslyftar.se
Maskiningenjör - Konstruktör - Projektledare
(Svenska) Johan Ryman

054-527 85 75
johan@fordonslyftar.se
Service och reservdelar
(Svenska) Patrik Olsson

054-527 85 66
patrik@fordonslyftar.se
Serviceavtalssäljare och utbildare
(Svenska) Håkan Pettersson

054-527 85 67
hakan@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Magnus Karlsson

Södra Sverige
magnusk@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Jörgen Andersson

Stockholm
jorgen@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Anders Nilsson

Västra Sverige
anders@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Björn Källström

Stockholm
bjorn@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) Hjalmar Strid

Stockholm
hjalmar@fordonslyftar.se
Servicetekniker
(Svenska) David Mogren

Västra Sverige
Servicetekniker
(Svenska) Mohammed Chyad

Stockholm
Servicetekniker
(Svenska) Per Gustafsson

Mellansverige
Ekonomichef
Bokhållare
(Svenska) Lotta Hammarström

054-527 85 61
lotta@fordonslyftar.se