Kontakt

BA Fordonslyftar AB
Kvarnvägen 22
663 40 HAMMARÖ

Telefon: 054 – 52 41 01
Fax: 054 – 52 44 01

Försäljning

Kennet Andersson - VD
054-527 85 63
+46(0)70-638 30 50
kennet@fordonslyftar.se

Jan Elgemark - Säljare / Projektledare
054-527 85 64
+46(0)70-638 89 39
jan@fordonslyftar.se

Håkan Pettersson - Projektledare rälsfordon / Utbildning
054-527 85 67
hakan@fordonslyftar.se

Reservdelar

Mats Gerdin - Teknisk support, reservdelar och lager
054-527 85 62
mats@fordonslyftar.se

Service

David Jansson - Servicemarknadschef
054-527 85 71
david@fordonslyftar.se

Patrik Olsson - Servicetekniker
054-527 85 66
patrik@fordonslyftar.se

Magnus Karlsson - Servicetekniker
054-527 85 69
magnusk@fordonslyftar.se

Glenn Pettersson - Servicetekniker
054-527 85 70
glenn@fordonslyftar.se

Jörgen Andersson - Servicetekniker
054-527 85 72
jorgen@fordonslyftar.se

Anders Nilsson - Servicetekniker
054-527 85 65
anders@fordonslyftar.se

André Fors - Servicetekniker
054-527 85 68
andre@fordonslyftar.se