Försäljning
VD och ägare
Kennet Andersson

054-527 85 63
kennet@fordonslyftar.se
Försäljning och projektledning
Jan Elgemark

054-527 85 64
jan@fordonslyftar.se
Maskiningenjör - Konstruktör - Projektledare
Johan Ryman

054-527 85 75
johan@fordonslyftar.se
Service - Reservdelar - Teknisk support - Utbildning
Service och reservdelar
Patrik Olsson

054-527 85 66
patrik@fordonslyftar.se
Serviceavtalssäljare och utbildare
Håkan Pettersson

054-527 85 67
hakan@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Servicetekniker
Magnus Karlsson

Södra Sverige
magnusk@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Jörgen Andersson

Stockholm
jorgen@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Anders Nilsson

Västra Sverige
anders@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Björn Källström

Stockholm
bjorn@fordonslyftar.se
Servicetekniker
Hjalmar Strid

Stockholm
hjalmar@fordonslyftar.se
Servicetekniker
David Mogren

Västra Sverige
Servicetekniker
Mohammed Chyad

Stockholm
Servicetekniker
Per Gustafsson

Mellansverige
Ekonomi
Bokhållare
Lotta Hammarström

054-527 85 61
lotta@fordonslyftar.se